Frequently asked Questions

Fiyat verebilmek için ürünün detaylarını belirtmeniz gerekmektedir

– Ürün Modeli  (www.matbaaburada.com)

– Ebat (Yükseklik x En x Boy)

– Adet (min. üretim ürünlere göre değişmektedir.)

Baskı dökümanları sizin tarafınızdan mail olarak (pdf, ai, psd) iletildikten sonra sipariş etaplarımız Baskı Onayı, Üretim ve Teslimat olarak 3 bölüme ayrılır. Baskı Onay Sürecinde sipariş için yollanan çalışmanın baskıya uygunluğu kontrol edilir, sonrasında size mail olarak onaya atılır, sizin onayınızdan sonra Üretim sürecine geçilir, üretim bittikten sonra teslimat programına alınır.

Matbaa sektörü çok fazla ürünün ve seçeneğin olduğu bir sektördür. Eğer istediğiniz ürün sitedeki seçeneklerin arasında yok ise lütfen telefon ya da mail ile bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Matbaa Burada’da vereceğiniz siparişler için logonuz ya da hazır tasarımınız şablonlara oturtulur ve size onaya atılır. Tasarım desteğimiz yoktur.

Gönderdiğiniz çalışmalar tarafımızdan çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilir, düzenlemeleri yapılıp mail ortamında tasarım onayınıza sunulur. Bu süre ortalama 4 saat olup baskıya uygunluğuna göre uzayabilir veya kısalabilir.

Onay alınmasından sonraki sizin tarafınızdan gelen yazım, imla, eksik logo/resim gibi oluşabilecek hatalar sizin sorumluluğunuzdadır.

Her ürünün ve adedin üretim süresi farklıdır, ürün sayfalarında üretim tarihleri yazmaktadır. Üretim tarihlerine +2 gün teslimat süresi eklemeniz gerekmektedir.

Teslimat size aittir. (Kargo olacak ise +2 gün termine ekleyiniz.)

İstanbul içi araç, kargo ya da kurye ile İstanbul dışı ambar ya da kargo ile siz ödemeli olarak gönderilir. Ürünleriniz hazır olduğu zaman, istenildiği takdirde 2. Matbaacılar sitesindeki ofisimizden teslim alabilirsiniz.