Delivery

Ürünleriniz sipariş sürecinde seçmiş olduğunuz özelliklere göre üretildikten sonra ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde tarafınıza gönderilmeye çalışılır. Siparişler İstanbul içi araç, kargo ya da kurye ile ücretsiz, İstanbul dışı ambar ya da kargo ile karşı ödemeli olarak gönderilir.

Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Matbaa Burada tarafından ürünleriniz üretilip kargoya verildikten sonra bilgilendirme maili alırsınız. Bu etaptan sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması ile görüşmek olacaktır. Ancak Matbaa Burada profesyonel ekibinin bu etapta da sizi yalnız bırakmayacağını bilmelisiniz.

Kargo firmasında yaşanabilecek aksama, gecikme durumlarında müşteri memnuniyetiniz açısından biz de devreye girer, hızlandırmaya çalışırız. Kargo firması, siparişinizde belirttiğiniz adreste bulamadıkları takdirde ürünlerinizi bölgenizde yer alan kargo şubesinde 3 gün bekletir ve size de şubeden teslim alınması için not bırakır.

Ürünleri 3 gün içerisinde teslim almadığınız takdirde kargo firması ürünlerinizi Matbaa Burada’ya iade eder. Eğer siz kargonuzu adresinizden ya da şubeden teslim alırken mutlaka ürünlerinizin hasar alıp almadığını ve eksik herhangi bir şey olup olmadığını kontrol etmeli ve eğer teslimat kaynaklı bir hasar aldığını düşünüyorsanız mutlaka hasar tutanağı tutturmalısınız.

Hasar tutanağı sonrasında kargo firmanızdan bu hasarı nasıl telafi edeceği konusunda da bilgi istemeyi unutmayın. Eğer bu etapta bizim yapabileceğimiz bir şey olursa bizimle de iletişime geçmekten çekinmeyin. Elimizden gelen desteği vermekten geri kalmayız. Matbaa ve ambalaj sektörünün ürünleri narin ve kırılgan ürünlerdir. Ambalaj ve kutular, firmanızın bir anlamda vitrinidir.

Bu da hem özen ister hem de ilgi ister. Özellikle Matbaa Burada ürünleri kutu ve kâğıt ürünlerden oluştuğu için kargolama yapılırken tarafımızdan özenle ambalajlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Hasar almaması adına elimizden gelen tüm özeni gösteririz. Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs – askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır.

Bu gibi durumlarda ürünlerinizi farklı bir adrese yönlendirmelisiniz. Aksi takdirde yaşanabilecek aksaklık ve sorumluluk sizindir. Kargo sürecinizi hızlandırmak için kargo firmasıyla anlaşmanıza göre şekillendirmeniz önemlidir. Kargo firmanızdan hızlı, ekspres kargo gibi seçenekleri seçebilir, ürünlerinizi daha çabuk elinize geçmesini sağlayabilirsiniz. Ve süreçleri kontrol altında tutmak adına beraber çalışarak projenizin sorunsuz olarak sizlere ulaşmasını sağlarız.