×

Minimum üretim 500 adettir. Matbaa/Ajans odaklı üretimimiz yoktur.

İnternette Matbaa Burada markasıyla faaliyet gösteren sektörün en eski isimlerinden biri olan Soley Ambalaj, işletmenize online ortamda hızlı çözümler bulmak ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için kurulmuştur.

Yaklaşık 31 yıldır sınıfının en iyisi baskı, ve hizmet çözümleri sunan Soley Ambalaj günümüzün değişim ve teknolojilerini yakından takip etmektedir.

Matbaa işleri ve grafik sanatları endüstrisinde yolunda ilerlemekte ve hizmet ve işçilikte mükemmellik için çalışmaktadır.

Elektronik iletişim araçları genişlemeye devam ettikçe, baskı hala çok güçlü bir araç olmaya devam ediyor. Hem işlemsel hem de ilişki temelli bir iletişim aracıdır. Baskı, ilk kitapların 500 yıldan uzun bir süre önce basılmasından bu yana her zamanki gibi geçerli ve önemlidir.

İş modelimiz ve felsefemiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılama konusundaki duyarlılığımızdan kaynaklanmaktadır. Bu ihtiyacı profesyonel hizmetler sağlayarak ve iletişim yatırımınızdan en yüksek verimi almanız için en son teknolojilere yatırım yaparak karşılıyoruz. Uzun vadeli müşteri ortaklıkları geliştirmek bizim odak noktamız olmaya devam ediyor. Grafik tasarım ve pazarlama stratejilerinden baskı ve son dağıtıma kadar sürecin her adımında kesintisiz olanaklar sağlıyoruz. Size her şeyi nasıl kolaylaştırdığımızı ve yaptığımız işte neden en iyi olduğumuzu gösterelim.

Pazarlama iletişimleriniz için ölçülebilir bir fark yaratmamıza izin verin. Uzun vadeli çalışmalarınızda yer alacağımızdan, sizin gibi düşünerek, sizin gibi hareket ederek işlerinizi özenle hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizi, her şartta sizden çok düşüneceğimizi ürünlerinizin ve markanıza katkı sağlayacağımızı taahhüt ediyor, en kısa zamanda, ambalaj konusunda en kaliteliyi size ulaştırmayı hedefliyoruz.